10. 02 2017 10:00 | Adriana Podobová, Lucia Šimová

Nahliadnite s nami do zákulisia obľúbenej Chart Show!

Zisťovali sme pre vás tie najväčšie zaujímavosti hudobnej šou.

Adela Banášová
Adela Banášová Foto: TV Markíza

Vaša obľúbená Chart Show je na obrazovkách už takmer tri roky a to je dosť dlhý čas na akúsi bilanciu. Nahliadli sme preto do zákulisia hudobnej šou a výsledkom je množstvo zaujímavých čísiel a informácii. Čítajte ďalej.

Prvú epizódu odvysielala televízia Markíza 8. novembra 2014 a doposiaľ sa v šou vystriedalo celkovo 152 glosátorov. V štúdiu vystúpil aj rovnaký počet hudobných hostí a Adela Banášová okrem toho privítala 50 ďalších zaujímavých hostí a odborníkov. Nakrúcanie Chart Show si priamo v štúdiu pozrelo dokopy 6000 divákov.

Okrem slovenských hudobných hostí sa už v Chart Show objavilo aj niekoľko zahraničných hviezd. Najväčšiu vzdialenosť precestoval britský spevák Limahl, ktorý na nakrúcanie prišiel z anglického Manchesteru, čo znamená, že cestoval viac ako 1910 kilometrov. O niečo kratšiu vzdialenosť, konkrétne 1760 km, meral hudobník a producent Dr. Alban, ktorý na Slovensko prišiel zo švédskeho Štokholmu.

Chart Show - Silvester
Foto: Markíza
 

Doposiaľ sa nakrútilo 1575 hodín materiálu, počas ktorých diváci v publiku využili 3000 svietiacich tyčiniek a 300 zapaľovačov.

Glosátori si spolu s Adelou zahrali dovedna 105 hier. Išlo o 80 rôznych tipov aktivít a súťaží, pri ktorých bolo použitých množstvo rekvizít, ktoré doteraz zaplnili už 2 veľké sklady.

Hity 70.tych rokov
Foto: TV Markíza
 

Country a flkové hity
Foto: TV Markíza
 

Príprava Chart Show si vyžaduje plné nasadenie a štábu či účinkujúcim v tom za minulý rok pomohlo až 3215 káv! Počas nakrúcania epizódy s názvom Svadobné vypaľováky si dokonca hostia pochutnali aj na poschodovej torte. Okrem toho si štáb sladkým prekvapením v podobe torty spríjemnil aj nakrúcanie päťdesiatej epizódy.

Svadobná torta v Chart Show
Foto: TV Markíza
 

Svadobná torta v Chart Show
Foto: TV Markíza
 

Moderátorka vystriedala už 50 rôznych outfitov. K tým ale musíme pripočítať aj 15 ďalších kostýmov, ktoré mala na sebe počas tematických hier a aktivít.

Adela v nádherných outfitoch
Foto: TV Markíza
 

Počas minulej silvestrovskej Chart Show sa na pľaci vystrelilo 40 kilov konfiet, čo sa ale nezaobišlo bez menších nepríjemností. Adela totiž chytila panický záchvat úzkosti, keďže sa medzi množstvom konfiet nevedela zorientovať.

 

Diváci šou boli počas epizódy Rockové balady svedkami žiadosti o ruku. To ale nebola jediná nečakaná „udalosť“. Priamo počas nakrúcania epizódy Rockové legendy si totiž speváčka Celeste Buckingham nechala na zápästie vytetovať malé srdiečko. Pôvodný plán bol však taký, že prizvaný tetovač skrášli ozdobou niekoho z publika. Keď sa však o tom mladá speváčka dozvedela, prihlásila sa sama.

Chart Show sa vďaka vašim hlasom dostala do druhého kola 17. ročníka ankety Osobnosť televíznej obrazovky. Podporiť ju môžete svojimi hlasmi do 14. februára. Využite posledné dni a hlasujte!

Sledujte valentínsku Chart Show dnes večer o 21.35 na Markíze!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Chart Show: Najväčší slovenskí hitmakeri - v stredu, 18. apríla, o 20.30!