23. 02 2017 09:00 | Lucia Šimová

Najväčší megakoncert v Chart Show: Ktoré vystúpenie ste si užili najviac?

Dostal sa do rebríčka váš obľúbený koncertný interpret? Dajte nám vedieť v ankete.

Legendárny Freddie Mercury v Chart Show
Legendárny Freddie Mercury v Chart Show Foto: TV Markíza

V Chart Show ste včera mohli zažiť najlepší koncert svojho života. Kde inde by ste inak narazili na pätnásť najväčších koncertných hviezd pod jednou strechou? Bola by škoda nepripomenúť si tri vystúpenia v podaní slovenských a českých interpretov.

Na jedenástom mieste sa umiestnili skvelí Cigánski diabli so svojou pesničkou Hop čib čibi rib. Orchester sa veľkej obľube teší aj v zahraničí, koncertoval už v tridsiatich piatich rôznych krajinách mimo Slovenska a na konte má už spoluprácu s rôznymi zahraničnými interpretmi! K nim patrí napríklad britský spevák Rick Astley či popová kapela Gypsy Kings.

 

Na šiestej priečke sa udomácnil neprehliadnuteľný český šoumen Dan Nekonečný so svojou veľkolepou ohňovou šou a pesničkou  Samba King. Neskutočný výbuch energie, pestrofarebných konfiet a spomínanú skvelú ohňovú šou si môžete pripomenúť prostredníctvom videa.

 

Hudobný producent Juraj Čurný udelil prvé miesto legendárnej skupine Queen. V Chart Show si ešte raz vychutnajte vystúpenie slovenského Freddieho Mercuryho alias Petra Pačuta, ktorý vystúpil s pesničkou Miracle.

 

Ďalšiu epizódu Chart Show si nalaďte budúcu stredu o 20.30 na Markíze!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Chart Show: Najväčší slovenskí hitmakeri - v stredu, 18. apríla, o 20.30!