MARKÍZA • STREDA • 20:30

16. 03 2017 09:30 | Lucia Šimová

Inšpiratívne a provokatívne módne hity: Ktorý roztancoval vás?

Pripomeňte si s nami rebríček skvelých hitov o móde.

Veronika Strapková, Alžbeta Ferencová a Mamba Dasha v Chart Show
Veronika Strapková, Alžbeta Ferencová a Mamba Dasha v Chart Show Foto: TV Markíza

Včerajšia Chart Show bola skutočne inšpiratívna! Hudobný rebríček bol totiž plných tých najlepších hitov o móde a najmä o interpretoch, ktorí udávajú trendy aj v tejto oblasti. Poďte si s sami pripomenúť včerajší rebríček a znovu si vychutnajte covery známych hitov v podaní skvelých slovenských spevákov.

Mirka Partlová prišla zaspievať pesničku Olivie Newton-John s názvom Physical. Tá sa totiž v rebríčku najlepších hitov o móde umiestnila na jedenástej priečke. Oliviu určite poznáte ako Sandy z kultového muzikálu Pomáda, v ktorom si zahrala so skvelým Johnom Travoltom. Herečka je hudobne aktívna už skoro 55 rokov a aj v súčasnosti koncertuje po celom svete.

 

Na šiestej priečke sa umiestnilo doslova spevácke sexi kombo! S pesničkou Free Your Mind od En Vogue sa predstavili Veronika Strapková, Alžbeta Ferencová a Mamba Dasha. Spevácke trio En Vogue funguje už takmer tridsať rokov a prestížny časopis Bilboard ho označil za deviatu najúspešnejšiu dievčenskú kapelu všetkých čias.

 

Na prvej priečke tohto rebríčka sa umiestnil nedávno zosnulý George Michael a jeho pesnička Freedom 90. O jeho cover sa postaral herec Patrik Vyskočil. Táto pesnička vznikla ešte pod hlavičkou skupiny Wham!, v ktorej George Michael pôsobil. V originálnom videoklipe účinkuje mnoho topmodeliek, napríklad Naomi Campbell, Linda Evangelista či Cindy Crawford.

 Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Chart Show: Obľúbené hity z východu - v stredu, 20. júna, o 20.30!