MARKÍZA • STREDA • 20:30

20. 04 2017 10:00 | Lucia Šimová

Gott, Sinatra, Presley: Toto sú najväčšie mužské idoly všetkých čias

Ktorého speváka považujete za najväčšieho idola vy?

Karel Gott
Karel Gott Foto: TV Markíza

Sú talentovaní, pohľadní, mužní a perfektne spievajú. To sú hlavné dôvody, prečo práve týchto pätnásť spevákov vyslúžilo miesto v našom exkluzívnom rebríčku najväčších mužských idolov, ktorým bola venovaná včerajšia Chart Show. Pripomeňte si ho s nami ešte raz a dajte nám vedieť v ankete, ktorého speváka považujete za najväčšieho mužského idola práve vy.

Juraj Čurný zostavil rebríček tak, že na jedenástej priečke sa umiestnil Peter Nagy. So svojou pesničkou Sme svoji zahviezdil aj priamo v štúdiu Chart Show. Miestenku v tomto rebríčku si vyslúžil aj vďaka tomu, že po Mirovi Žbirkovi bol iba druhým Slovákom, ktorý získal Zlatého slávika.

 

Šieste miesto obsadil Robbie Williams, no z pochopiteľných dôvodov jeho pesničku Let me entertain you fantastickým spôsobom prespieval slovenský spevák Lukáš Adamec. Robbiemu sa v roku 2006 podarilo niečo dovtedy nevídané. Z jediný deň vtedy predal 1,6 milióna vstupeniek na svoje koncertné turné.

 

Kto iný by sa mal stať víťazom tohto prestížneho rebríčka nabitého skvelými interpretmi, než najväčší mužský idol v našich končinách, ktorým je bezpochyby maestro Karel Gott! S piesňou Být stále mlád prišiel do našej Chart Show a svojou prítomnosťou a nádherným spevom potešil nielen všetkých divákov, ale aj Adelu Banášovú, ktorá jej jeho veľkou fanúšičkou. Karel Gott je suverénne najviac oceňovaným česko-slovenským interpretom. Zlatého, resp. Českého slávika vyhral už neuveriteľných 41 krát. Od roku 1966 má podpísanú doživotnú zmluvu s nemeckým vydavateľstvom.

 


Chart Show sledujte aj budúcu stredu o 20.30 na Markíze!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Chart Show: Horúce latinohity - v stredu, 23. mája, o 20.30!