MARKÍZA • STREDA • 20:30

Dohadom je koniec: Spevák z La Bouche priznal, o čom sa celé roky iba šepkalo

05. 12 2018 10:30 | ls
La Bouche dnes vystupuje v novom zložení
La Bouche dnes vystupuje v novom zložení Foto: TV Markíza

Vzniku najväčšieho hitu skupiny predchádzal románik.

Nemecká eurodanceová skupina La Bouche patrila v deväťdesiatych rokoch k najväčším hitmakerom. Hity ako Sweet Dreams či Be My Lover boli najväčšími vypaľovačkami, ktoré na diskotékach odznievali aj niekoľkokrát za večer. A práve o druhom spomínanom hite sa svojho času šepkalo, že za jeho vznikom bolo čosi viac než len šikovná spolupráca. Lane McCray, spevák skupiny totiž exkluzívne pre náš web priznal, že medzi nám a speváčkou Melanie Thornton bol románik.

La Bouche v časoch najväčšej slávy
Foto: Melanie Thornton and La Bouche Tribute
 

„Tá skladba sa zrodila z niečoho veľmi úprimného. Keď sme začali spolupracovať s Melanie, niečo totiž medzi nami vtedy bolo. Predtým, ako vyšla tá nahrávka, sme spolu spievali v skupine Grooving Affairs. Ona sa ma raz opýtala, čo si myslím o miešaní biznisu a rozkoše. Keď som s niekým takto randil, vždy sa vyskytol nejaký problém, a tak som sa do takýchto vecí veľmi nechcel púšťať. Vypočujte si text skladby, spieva sa tam ´Pozerajú sa na všetok ten čas, ktorý sme strávili spolu, mal by si už vedieť, či chceš byť mojím milencom.´ A potom sa spieva ´Vidím čo robíš, vidím, čo hovoríš, ale potrebujem o tebe vedieť viac.´“ povedal Lane.

Melanie neskôr ale tragicky zahynula pri leteckom nešťastí a jej miesto v skupine postupne vystriedalo niekoľko speváčok. V súčasnosti formácia vystupuje v zložení Lane McCray a Sophie Cairo. A vy si v rozhovore môžete pozrieť, ako ich spolupráca vznikla a tiež to, či sa môžeme tešiť na návrat legendárnej skupiny.

 

Výborný hit skupiny La Bouche, ale aj mnohé iné eurodanceové vypaľovačky, si nenechajte ujsť dnes večer v Chart Show o 20.30 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Hviezdy talentových šou - v stredu, 19. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na