MARKÍZA • STREDA • 20:30

Bez nich by to nebolo ono: Toto sú najkultovejšie seriálové hity

17. 05 2018 10:00 | ls
Nela Pocisková
Nela Pocisková Foto: TV Markíza

Včera sme si v Chart Show zaspomínali aj na kultové seriály deväťdesiatych rokov.

Stačí pár tónov a v mysli sa nám hneď vynárajú najznámejšie pasáže nášho obľúbeného seriálu. Z úvodných zvučiek sa často stávajú hity a my sme im preto venovali včerajšiu epizódu Chart Show. A toto je podľa hudobného producenta Juraja Čurného pätnásť najlepších z nich.

Na jedenástom mieste je slovenský seriálový fenomén Búrlivé víno. Ústrednú pesničku Neviem sa nájsť naspievala Nela Pocisková, ktorá bola jednou z hlavných postáv. Seriál mal premiéru 1. januára 2013.

 

Priečka číslo šesť patrí legendárnemu Baywatchu. Seriál pomohol v hereckej kariére nielen Davidovi Hasselhoffovi, ale aj Pamele Anderson či Yasmine Bleeth. Ústrednú pesničku I'll be ready má v origináli na svedomí Jimi Jamison, v Chart Show ju naspieval Lukáš Adamec.

 

Víťazom rebríčka najlepších seriálových hitov sa stala pesnička I'll be there for you od dvojice The Rembrandts. Tá sa stala ústrednou pesničkou seriálu Priatelia, ktorý sa premiérovo vysielal v rokoch 1994 až 2004 a počas tohto obdobia bolo odvysielaných 236 epizód. Pesničku v Chart Show zaspieval Thomas Puskailer.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Veľké párty hity - v stredu, 17. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na