07. 12 2017 10:00 | luc

Čo počúva Adela Vinczeová? Takto zostavila rebríček svojich najobľúbenejších skladieb!

Moderátorka predstavila pätnástku svojich najobľúbenejších hitov.

Sima Martausová
Sima Martausová Foto: TV Markíza

Tak ako ste si užili rebríček hudobných srdcoviek obľúbenej moderátorky Adely Vinczeovej? Pätnástka veľmi príjemných skladieb je ako stvorená na oddychový večer v spoločnosti priateľov, jedla a možno aj dobrého vínka. Ak taký plánujete, ponúkame vám k nemu playlist zostavený práve z Adeliných obľúbených hitov.

Na jedenástej priečke sa umiestnila Sima Martausová s jej skladbou Normálny život. Práve táto skladba hrala Adele a jej manželovi Viktorovi Vinczemu počas svadobného obradu. Hudobníčka má na konte päť albumov a dokonca aj duet s Richardom Műllerom.

 

Šieste miesto patrí džezový spevák Peter Lipa. V Chart Show zaspieval svoju pesničku Prosperita, ktorej text zložil Milan Lasica.

 

Víťazom Adelinho rebríčka sa stal Richard Műller, ktorý so skupinou Fragile zaspieval svoju pesničku Nočná optika. V októbri tohto roka Adela vyrazila spolu s Richardom na turné po celom Slovensku. Keďže Richard Műller je moderátorkin obdivovateľ, pozval si ju na koncertné turné, kde s ním Adela robila rozhovory.

 

Sledujte Chart Show aj o týždeň, v nedeľu o 20.30 na Markíze!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Chart Show: Piesne s posolstvom - v stredu, 13. decembra, o 20.30!