MARKÍZA • STREDA • 20:30

09. 01 2018 13:00 | luc

Prichádza nová, ešte nadupanejšia, Chart Show: Pozrite si EXKLUZÍVNE prvé zábery štúdia!

Okrem úplne nového štúdia vás čakajú aj iné zmeny!

Nové štúdio Chart Show
Nové štúdio Chart Show Foto: TV Markíza
Nové štúdio je väčšie a zmestí sa doň oveľa viac divákov
Súčasťou štúdia je aj nová svetelná technika
Vizuál štúdia pripomína vinylové platne (alebo aj niečo iné?)

V novom roku v novom šate. Obľúbená relácia Chart Show sa po vianočnej prestávke vracia na televízne obrazovky a tak, ako sme vám sľúbili, bude ešte nadupanejšia, ešte modernejšia, hudobnejšia a špeciálnejšia.

Prvou a najväčšou zmenou prešlo štúdio, ktoré dostalo úplne nový vizuál. Jeho výstavba trvala dva a pol mesiaca, pričom na nej dvanásť až štrnásť hodín denne pracoval celý tím odborníkov - od architekta, vedúceho stavby, tesárov, zváračov, rekvizitárov, svetelných dizajnérov, obsluhy svetiel či efektových majstrov.

„Zaujímavosťou je, že pódiá, ktoré vychádzajú z tvarov gramofónových platní, sú naozaj pokryté vinylovým poťahom, z ktorého sa vyrábajú. Posledným kúskom, ktorý pribudol na scéne, bol svetelný stôl, ktorý je ovládaný zo svetelnej réžie a podľa potreby môže meniť farby. Juraj Čurný dostal tiež celkom nové pôsobisko a napriek tomu, že ide o veľmi dôstojný rečnícky pult, Adela ho pri svojej nespútanej fantázii nazýva v každej epizóde inak. Raz je to vírivka alebo čln, inokedy sud či popolník,“ povedal nám Samuel Jaško, režisér Chart Show.

Okrem nového štúdia majú tvorcovia pre divákov v každom kole pripravené špeciálne prekvapenie, netradičných hostí, množstvo zaujímavých vystúpení, špeciálne úvodné vystúpenia Adely Vinczeovej, pribudnú však aj vtipné ankety, ktoré v uliciach mesta pripravuje obľúbený spevák Thomas Puskailer a pokiaľ vám doteraz v Chart Show chýbalo viac slovensky muziky, tak si určite prídete na svoje.

Novú Chart Show nezabudnite sledovať už zajtra, 10. januára! Prvé exkluzívne zábery nového štúdia, ktorým nás previedol režisér relácie, si však môžete pozrieť vo videu. A zaujímavé zábery z výstavby štúdia nájdete vo fotogalérii.

 

Chart Show a Najväčšie Eurodance hity sledujte už v stredu o 20.30 na Markíze

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Chart Show: Obľúbené hity z východu - v stredu, 20. júna, o 20.30!