MARKÍZA • STREDA • 20:30

TOP východniarske hity: Pozrite si ich ešte raz

21. 06 2018 17:00 | lch
Ivan Tásler a Ondrej Kandráč
Ivan Tásler a Ondrej Kandráč Foto: TV Markíza

A zahlasujte v našej ankete za váš najobľúbenejší.

Včerajšia Chart show bola venovaná hitom z východu našej krajiny a podľa očakávaní na prvom mieste skončil momentálne asi najpopulárnejší hit Ivana Táslera a Ondreja Kandráča Hej, Sokoly! Táto pieseň pôvodne dala názov albumu Kandráčovcov z roku 2016. Pre film Čiara si ju ako ústrednú pesničku vybrala producentka Wanda Hrycová. Tento film si v slovenských kinách pozrelo takmer 350 000 divákov. Filmová a rozhlasová live verzia ovládli slovenský hudobný You Tube rebríček za rok 2017.

 


Kapela Smola a Hrušky vznikla v roku 1997 a pochádza zo Spišskej Novej Vsi. Lídrom je spevák Jozef Kramár, známy ako Spoko. Skupina vydala doposiaľ šesť albumov, jednu kompiláciu a dve DVD. Krstným otcom najnovšieho albumu Čiernobiely je Jožo Ráž.

 


Lukáš Adamec pochádza z Košíc a v roku 2011 vyhral druhú česko-slovenskú Superstar. Lukáš v roku 2016 tiež zvíťazil v šou Tvoja tvár znie povedome. Na svojom konte má dva albumy, prvý vydal ešte so skupinou Siempre. Lukáš účinkoval aj v muzikáloch Matúš Čák Trenčiansky, Atlantída, Krysař, Jesus Christ Superstar a Iago.

 


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Hviezdy talentových šou - v stredu, 19. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na