MARKÍZA • STREDA • 20:30

Chart Show plná humoru a hviezd!

06. 11 2014 09:25 | Narcis
Chart show, Leoš Mareš, Marta Jandová, Martin Dejdar, Maroš Kramár, Adela Banášová, Helena Vondráčková
Chart show, Leoš Mareš, Marta Jandová, Martin Dejdar, Maroš Kramár, Adela Banášová, Helena Vondráčková
Chart Show, No Name
Chart Show, Václav Neckař
Chart Show, porota

Do tohto obdobia by sa chceli vrátiť!

Už v sobotu to vypukne! Nový zábavný program Chart Show predstaví divákom rebríček tridsiatich najúspešnejších českých a slovenských hitov. Moderátorka Adela Banášová spolu s hviezdnymi hosťami pripomenie dobu, v ktorých jednotlivé songy bodovali. V každom z nás vyvolávajú pesničky rôzne spomienky, či už na životné radosti alebo strasti. Spoločne s divákmi budú spomínať aj hviezdni hostia Maroš Kramár, Martin Dejdar, Marta Jandová a Leoš Mareš. A takto si na minulé obdobie alebo na obdobie, ktoré v nich zanechalo najviac spomienok, spomínajú hviezdy programu Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Marta Jandová, Maroš Kramár, Katka Knechtová či Adela Banášová...

 

Pesničky sa vyberali podľa štyroch základných kritérií. Či bola pieseň hitom v Česku aj na Slovensku, či znamenala pre daného interpreta veľký kariérny posun, či bola úspešná v rebríčkoch predajnosti a tiež či spĺňa kritérium tzv. dlhovekosti, skrátka či je aj po rokoch stále populárna.

Sledujte zábavný program Chart Show v sobotu 8. novembra o 20.30!

Beáta Dubasová robí svojim fanúšikom radosť už roky. Neuveríte, čím sa jej za to odplatili: Beáte Dubasovej spôsobil fanúšik obrovský šok!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Hity spred 89-teho - v stredu, 3. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na