Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Zlá, zlá Švidraňová: Ako ju oslovovali rodičia, keď neposlúchala?

23. 02 2016 15:21 | Kamil Konkoľ
Barbora Švidraňová
Barbora Švidraňová Foto: TV Markíza

Sú naše hviezdy spokojné s menami, aké dostali?

Herečka a speváčka Barbora Švidraňová prezradila, ako ju oslovovali rodičia, keď neposlúchala... Keď zakričali BARBORA, vedela som, že sa niečo stalo, zaspomínala si na detstvo sympatická ryšavka, ktorú uvidíte v premiérovej epizóde Chart Show. Našich hviezd sme sa pýtali na mená, ktoré budú témou najnovšieho vydania obľúbenej šou.

svidranova-in.jpg
Foto: Markíza
 

Babička mi občas spievala Barborko, Barborko, otevři okno, povedala nám účinkujúca zo šou Tvoja tvár znie povedome, no pesničku vraj nikdy nedokončila. Keď začali Barboru oslovovať jej menom oslovovať aj známi a kolegovia, uvedomila si, že dospela. Dovtedy bola zvyknutá na oslovenia Baška.

Všetko o šou Tvoja tvár znie povedome nájdete na oficiálnej webovej stránke. Štartujeme prvú marcovú nedeľu o 20.30 h na Markíze.

Frontman skupiny Desmod si nespomína na skladbu o Máriovi, no s menom je spokojný, hoci celý život je pre najbližších, ale aj fanúšikov iba Kuly. O Máriách je veľmi veľa skladieb, no o Máriovi žiadna, povedal nám. Ako je s menom Adela spokojná moderátorka Chart Show? Sledujte rozhovory zo zákulisia. Naša kamera tam nemohla chýbať!

 

Piesne o menách v Chart Show v premiére v stredu o 20.30 h na Markíze!

Známa slovenská ryšavka s výstrihom, aký ešte nepredviedla. Pozrite sa, aká vie byť sexy!

Staňte sa súčasťou Smotánky. Tu je návod, ako na to!

Markíza je aj na Instagrame. Sledujte nás!

Upútavka

 
Chart Show: Hity pre romantický večer - v piatok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na