Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Lady Gaga má konkurenciu: Priamo v Chart Show!

27. 04 2017 10:00 | Martina Štefanková, Lucia Šimová
Čírová
Čírová Foto: TV Markíza

Hlasujte za váš obľúbený hit.

Aj toto kolo bolo plné skvelých aj nezabudnuteľných hitov. Veď o tom vlastne hudobná šou Chart Show aj je. Tentoraz sa večer niesol v znamení nezabudnuteľných popových piesní. Vystúpenie umelcov spestrili aj dve legendy slovenskej  muziky - Janko Lehotský  a Meky Žbirka. Ak ste reláciu nestihli, ponúkame vám nielen vystúpenia, ale aj rebríček ešte raz. A ak máte chuť, zahlasujte za váš obľúbený song!  

Prvé miesto právom patrí Mekymu Žbirkovi a jeho legendárnej skladbe Atlantída. Aj vďaka tejto pesničke Meky zosadil z pomyselného trónu kráľa Karla Gotta, keď po vyše dvoch desaťročiach získal Zlatého slávika práve slovenský hudobník.

 

Viete si predstaviť Máriu Čírovú ako Lady Gaga? Jej unplugged verzia piesne Paparazzi zo siedmeho miesta sa vám určite bude páčiť! Mimochodom, vedeli ste, že americká speváčka si svoje umelecké meno vybrala podľa slávneho hitu skupiny Queen, Radio Gaga?

 

Veľký sen mora mal pôvodne spievať Karol Duchoň. Autor textu Boris Filan však Jankovi Lehotskému zatelefonoval, že má v zásuvke jeden starý text a že mu ho rád odstúpi, lebo nevie, čo s ním. Lehotský to prijal, a tak skladal Veľký sen mora, ako svoju prvú pieseň na text. Takto vznikol nezabudnuteľný hit.

 

Sledujte vašu obľúbenú Chart Show každú stredu večer o 20.30 h na Markíze!

Upútavka

 
Chart Show: Toto bol rok 2004 - v piatok, 27. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na