Chart show cover

MARKÍZA • STREDA • 20:30 •

Lukáš Adamec: Pánom na pódiu nielen v šou Tvoja tvár znie povedome!

08. 06 2016 15:00 | Martina Štefankova
adamec
adamec Foto: TV Markíza

Vynikajúco mu to ide aj v Chart Show!

Je to rodený rocker! Čo pravidelne dokazoval aj v prvej sérii Tvoja tvár znie povedome. Mohli ste ho vidieť v mnohých imitáciách. Výbore dokonca zaspieval aj pieseň Ibiho Maigu - Čierna bača. No jeho srdce patrí rocku a v momente, keď Lukáš Adamec vyjde na javisko, všetci vieme, že jeho vystúpenie bude zážitok.

Lukáš Adamec
Foto: TV Markíza
 

Lukáš Adamec
Foto: TV Markíza
 

A presne také bude aj to, ktoré uvidíte už dnes večer! Témou dnešnej Chart Show sú: "Piesne o láske." Ako pravý rocker, to Adamec na pódiu rozbalí. Známa skladba, ktorú bude spievať je, ako inak, o láske. Lukáš je šťastne zamilovaný, takže precítenie lásky v jeho vystúpení bude autentické. Dámy a páni - obrovský hit kapely Bon Jovi s názvom Always. Ak vám toto vystúpenie nestačí, zárukou ďalších vynikajúcich bude dnešná Chart Show!

 

Sledujte obľúbenú Chart Show každú stredu večer o 21. 30 h na Markíze!

 

Hlasujte za zatiaľ najsympatickejšieho hosťa v šou Dobre vedieť! Ktorá známa osobnosť po boku kapitánov vás zabávala najviac?

Nový pár na obzore? Sexica z Farmy a idol mnohých žien! Čo spolu majú Lucia Mokráňová a Ján Dobrík?

Náš redaktor hosťom na svetovej premiére. Pozrite si, s kým všetkým sa stretol. Boli to hlavné hviezdy filmu, ktorými sú Mark Ruffalo, Morgan Freeman, Jesse Eisenberg či Daniel Radcliffe

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Chart Show: To najlepšie z histórie Markízy - v stredu, 9. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na