MARKÍZA • STREDA • 20:30

Zo "štrbavého" predavača je vyhľadávaný tenorista. Paul Potts vystúpi v Chart Show!

19. 06 2019 16:00 | ls
Paul Potts predtým a teraz
Paul Potts predtým a teraz Foto: Profimedia
Paul Potts predtým a potom
Z Paula Pottsa je vyhľadávaný tenorista
Z Paula Pottsa je vyhľadávaný tenorista

Dnes sa už z neho nikto nesmeje.

Prišiel, zaspieval, postúpil a napokon zvíťazil. Cesta Walesana Paula Pottsa talentovou súťažou sa dá nazvať splneným hollywoodskym snom. Keď totiž nízky zavalitý predavač telefónov v roku 2007 prikráčal na pódium pred porotu a vyhlásil, že bude spievať operu, vyslúžil si rozpačité reakcie a výsmešné pohľady.

Potom však zaspieval áriu Nessun Dorma z Pucciniho opery Turandot a za jeho výkon si vyslúžil ovácie publika a uznanie poroty. Paul v jedinom okamihu zbúral všetky stereotypy a predsudky a dnes je z neho vyhľadávaný tenorista. Dokonca mu vymysleli prezývku Pavapotty, čo je kombinácia jeho mena a mena legendárneho talianskeho tenoristu Luciana Pavarottiho.

O šesť rokov neskôr o ňom natočili film, v ktorom zahviezdil britský moderátor a komik James Corden. Paul však zostal skromným človekom, ktorý, podľa vlastných slov, stále čaká na to, že niekto príde, poklepká mu po pleci a povie mu, že to všetko bol len vtip. Dnes večer si vystúpenie tohto skvelého tenoristu môžete vychutnať v Chart Show! Exkluzívnu ukážku si ale môžete pozrieť už teraz:

 

Paul vďaka hudbe navštívil už 47 krajín sveta, ale na Slovensku bol po prvý raz. Stihol sa prejsť uličkami Bratislavy a veľmi sa mu tu páčilo a to nebolo všetko. Umelec si pochvaľoval aj naše víno.

Chart Show sledujte dnes večer o 20.30 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Najväčšie hviezdy z Nemecka - v stredu, 19. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na