MARKÍZA • SILVESTER 2020 • 21:40

Toto sú najväčšie hviezdy talentových súťaží. Spomínate si na všetky?

20. 06 2019 17:00 | ls
Finalisti prvej Superstar
Finalisti prvej Superstar Foto: TV Markíza

Zahlasujte za vašu najobľúbenejšiu v ankete.

Svoju kariéru odštartovali vďaka speváckym súťažiam. Nie všetci ich vyhrali, ale vďaka tomu, že svoj talent ukázali svetu, sa dnes môžu živiť tým, čo ich baví a v čom sú najlepší. Tým najväčším hviezdam talentových šou bol venovaný špeciálny rebríček v Chart Show. Poďme si ho trochu zrekapitulovať.

Z deviateho miesta prišla po dlhšom čase zaspievať pred kamery svoju pesničku Náladu mi dvíhaš Misha, víťazka talentovej súťaže Popstar 2002. Odvtedy do roku 2010 vydala štyri štúdiové albumy. Dnes sa už ale venuje najmä rodine a fotografovaniu.

 

Piate miesto v rebríčku získal Peter Cmorík, ktorý sa preslávil v druhej sérii šou Slovensko hľadá Superstar, ktorú v roku 2006 aj vyhral. Odvtedy nahral štyri albumy. Medzičasom sa môže pochváliť aj tým, že je päťnásobným zlatým slávikom. V Chart Show zaspieval medley pesničiek Dážď, Mám pocit a Taká ako ty.

 

Z prvého miesta zaspieval áriu Nessun Dorma Walesan Paul Potts. Ten v roku 2007 vyhral britskú talentovú šou. Už v mladosti však spieval vo viacerých zboroch a pred súťažou účinkoval vo viacerých amatérskych operných produkciách.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SILVESTROVSKÁ Chart Show 2020 - vo štvrtok, 31. decembra, o 21.40!
Sledujte celé epizody na