MARKÍZA • STREDA • 20:30

Najvplyvnejší hudobníci súčasnosti. Nájdete tam aj svojho obľúbeného?

28. 02 2019 11:00 | ls
Kali
Kali

Hlasovať môžete v ankete.

Aktuálne patria k najvplyvnejším speváckym hviezdam a ich piesne sa hrajú v rádiách ako na bežiacom páse. Toto je rebríček najväčších hviezd súčasnosti, ktorým sme venovali včerajšiu Chart Show.

Emma Drobná sa v rebríčku najväčších hviezd súčasnosti ocitla na desiatom mieste. V Chart Show zaspievala pesničku Try. Ešte pred svojou kariérou aktívne hrávala volejbal. Je víťazka štvrtého ročníka československej Superstar z roku 2015. Emmina pesnička Smile získala Cenu SOZA za najhranejšiu skladbu v slovenských rádiách za rok 2017.

 

Siedme miesto patrí americkej kapele Maroon 5, ktorí doteraz predali viac ako 100 miliónov singlov a takmer 30 miliónov albumov. Videoklip k piesni Sugar, ktorú v Chart Show zaspievala slovenská a capella Voising, sa nakrúcal na skutočných svadbách. O účasti skupiny vedeli nanajvýš ženísi.

 

Na štvrtom mieste sa objavil úspešný slovenský raper Kali, ktorého občianske meno je Koloman Magyary. Od roku 2010 vydal 9 štúdiových albumov. Skladba Nejsom ten pravý získala prvé miesto v sledovanosti slovenských piesní na YouTube za rok 2018.

 

Ed Sheeran je bezpochyby aktuálne najvplyvnejším muzikantom na svete, a tak je pochopiteľné, že v rebríčku najväčších hviezd súčasnosti obsadil prvé miesto. Jeho pesničku Shape of you zaspievala Celeste Buckingham. Celé meno Eda Sheerana je Edward Christopher Sheeran. Spievať začal už ako štvorročný v kostolnom zbore.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Najväčšie hviezdy z Nemecka - v stredu, 19. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na