MARKÍZA • SILVESTER 2020 • 21:40

Chystáte párty? Tieto hity tam nemôžu chýbať

19. 12 2019 13:00 | lm
Chart Show
Chart Show Foto: TV Markíza

Tie najlepšie sa dostali aj do rebríčka najväčších párty hitov v Chart Show.

Na desiatom mieste rebríčka najväčších párty hitov v Chart Show sa umiestnila kapela Kmeťoband so svojím Party Megamixom, v ktorom sa objavili pesničky, ktoré určite na žiadnej dobrej zábave nesmú chýbať. Hoci Bratia Kmeťovci založili prvú skupinu ešte v sedemdesiatych rokoch, pod názvom Kmeťoband vystupujú od roku 1999. Doteraz majú na konte štyri albumy – Bubamara, Vagabund, Hoj amore a Somnakaj bašavel.

 

Siedme miesto patrí zoskupeniu Markíza Boys v zložení Viktor Vincze, Peter Varinský a Daro Richter, ktorí v Chart Show zaspievali pesničku Celebration od Kool&The Gang. Táto skupina na svetovej scéne pôsobí od roku 1964. Vlastnú coververziu tejto pesničky má napríklad aj Kylie Minogue.

 

Skupina Polemic sa v rebríčku najväčších párty hitov umiestnila na štvrtom mieste. Polemic vznikol v roku 1988, takže v roku 2018 oslávili 30. narodeniny. 

 

Víťazom rebríčka sa stala britská skupina Right Said Fred, ktorej členovia prišli zaspievať svoj najväčší hit I'm too sexy priamo do Chart Show. Kapelu tvoria bratia Fred a Richard Fairbrassovci. V súčasnosti už skupina nevydáva albumy, skôr sa venuje tvorbe pesničiek pre filmy či reklamy.

 

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SILVESTROVSKÁ Chart Show 2020 - vo štvrtok, 31. decembra, o 21.40!
Sledujte celé epizody na