MARKÍZA • STREDA • 20:30

Sem sa bežne nedostanete: Ako to funguje v zákulisí Chart Show?

11. 01 2020 11:00 | lm
Päť rokov hudobnej šou: Ako to funguje v zákulisí Chart Show?
Päť rokov hudobnej šou: Ako to funguje v zákulisí Chart Show? Foto: TV Markíza

Ukážeme vám miesta, ktoré v televízií neuvidíte.

Obľúbená hudobno-zábavná šou Chart Show je na obrazovkách Markízy od jesene 2014. Okrem moderátorky Adely Vinczeovej sa na jej tvorbe podieľa viac ako 60 ľudí. Spolu stihli doposiaľ pripraviť už viac ako 100 epizód, v ktorých odznelo takmer 1500 piesní.

Súčasťou tímu tvorcov je aj produkcia, v ktorej sa často dejú doslova zázraky. Tím v zložení výkonný producent Braňo Mensátor, vedúca produkcie Katka Kurtíková (obaja v pozadí) a ekonómka Katarína Wölflová (v popredí na snímke s Jurajom Čurným) musí totiž zvládať aj kritické situácie. Napríklad, keď si skupina Rednex, ktorú uvidíte v Chart Show budúcu stredu, nestihla kúpiť letenky na Slovensko.

IMG_0117.jpg
Foto: TV Markíza
 

Každému nakrúcaniu predchádza porada moderátorky Adely Vinczeovej s hudobným expertom a dramaturgom relácie Jurajom Čurným, kreatívnou producentkou Dominikou Jaškovou a režisérom Samom Jaškom.

IMG_0807.jpg
Foto: TV Markíza
 

Režisér sa počas nakrúcania nachádza so svojím tímom strihačov, audio či video inžinierov v prenosovom voze, odkiaľ riadi celé nakrúcanie. S moderátorkou je však celý čas v spojení prostredníctvom odposluchu.

IMG_0315.jpg
Foto: TV Markíza
 

O zovňajšok moderátorky sa stará tím v zložení hair stylistka Miroslava Pěček, vizážistka Lucia Ružová, stylistka Zuzana Kanisová a módna návrhárka Michaela Ľuptáková.

IMG_0784.jpg
Foto: TV Markíza
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Najchytľavejšie hity - v stredu, 26. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na