Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Slovenská speváčka najbláznivejšej kapely sveta: Manžel to s ňou nemá ľahké!

15. 01 2020 09:00 | markiza.sk
Nika Karch ako Zoe v plnom nasadení
Nika Karch ako Zoe v plnom nasadení Foto: TV Markíza
Rednex v Chart Show
Rednex v Chart Show
Rednex v Chart Show

Často nie je doma a na hoteli býva so samými chlapmi.

Kapela Rednex sa v 90. rokoch stala fenoménom. Predovšetkým hit Cotton Eye Joe ju preslávil na všetkých kontinentoch. Veľmi obľúbená je aj dnes a podľa ich manažéra si túto skladbu na YouTube niekto pustí každé tri sekundy! Obsadenie skupiny sa rokmi zmenilo a stále je veľmi flexibilné. Momentálne je ich speváčkou Slovenka Nika Karch, ktorá s Rednexom vystupuje po celom svete pod pseudonymom Zoe. A teraz sa so svojou bláznivou partiou vrátila na Slovensko, aby sa predviedli v premiérovej epizóde Chart Show, ktorá sa bude venovať najchytľavejším hitom.

Ako vlastne prišlo k spojeniu známej kapely so slovenskou speváčkou? "Bola to náhoda. Môj brat spoluorganizoval festival a zavolal si tam aj Rednex. Ja som tam deň predtým tiež vystupovala a na druhý deň som chcela pomôcť bratovi a tlmočiť pre nich. Nastali však komplikácie s letom ich speváčky, pre ktoré nestíhala zvukovku. Tak som sa ponúkla, že im pomôžem a urobím zvukovku za ňu. Pre istotu som mala v mobile text, aby som si nespravila hanbu. Zaspievala som a hneď sa ma opýtali, či nechcem s nimi vystupovať. Ja som si, samozrejme, myslela, že chcú byť len slušní, no nebolo to tak. Samozrejme, musela som natočiť niekoľko videí pre nášho šéfa, kde nielen spievam, ale aj tancujem. A páčila som sa aj jemu. Potom nasledovalo niekoľko mesiacov príprav, učenie sa textov, pesničiek a hlavne naučiť sa skákať a spievať zároveň," prezradila nám Nika.

Rednex koncertuje na troch kontinentoch, čo znamená množstvo cestovania. Nika tak trávi mimo Slovenska množstvo času. Netrpí tým jej súkromný život? A ako sa s jej spôsobom života vyrovnáva jej manžel? "Tak ten má, našťastie, veľké pochopenie, lebo toto by každý chlap nedal - časté odchody svojej manželky, iba s chlapmi, hotel, fanúšikovia. Klobúk dole. Na Silvestra sme boli v Rumunsku a bol tam s nami. Povedal mi, že je veľmi rád, že takúto cestu so mnou absolvoval až po svadbe, nie pred, lebo inak by si ma asi nevzal. Že sme neskutoční blázni. A tak to je, s chlapcami sa nikdy nenudím," hovorí speváčka najšialenejšej kapely sveta.

Vystúpenie skupiny Rednex aj s Nikou Karch si môžete pozrieť v premiérovej epizóde Chart Show v stredu o 20.30 h na Markíze, alebo už teraz iba na VOYO.sk

 

Upútavka

 
Chart Show: Top slovenské tanečné hity - v piatok, 26. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na