MARKÍZA • STREDA • 20:30

Chytia vás za srdce a prinútia tancovať! Vyberte najchytľavejší hit

16. 01 2020 18:00 | lm
Rednex
Rednex Foto: TV Markíza

Dvanástku najchytľavejších hitov ste mohli počuť v Chart Show.

Zmeškali ste Chart Show s rebríčkom najchytľavejších hitov? My vám ho ponúkame ešte raz a na konci článku môžete v ankete hlasovať za váš najobľúbenejší.

Desiate miesto patrí speváčke Kristíne a jej hitu Ta ne?, ktorý pôvodne vyšiel na výberovke jej najväčších hitov. Videoklip ku skladbe už prekonal na YouTube hranicu 38 miliónov pozretí a je tak najúspešnejším klipom Kristíny.

 

Siedma priečka patrí americkej speváčke Beyoncé. Jej hit Single Ladies zaspievali v Chart Show Ivana Regešová, Veronika Nízlová a Martina Šindlerová. Skladba získala tri ceny Grammy vrátane jednej z najdôležitejších Song of The Year (Skladba roka). Pieseň vďaka jedinečnej choreografii patrí medzi najparodovanejšie klipy na YouTube.

 

Na štvrtom mieste sa umiestnila skupina Rednex s pesničkou Cotton Eye Joe. Kapela pôvodne vznikla vo Švédsku, členovia sa však počas fungovania obmenili a dnes je jej členkou aj Slovenka. V zostave aktuálne pôsobí speváčka Nika Karch, ktorá je pôvodom z Michaloviec.

 

Absolútnym víťazom nášho rebríčka sa stala skladba The Final Countdown od kapely Europe a v Chart Show ju zaspieval Miro Šmajda. Autor skladby, spevák Joey Tempest, ako inšpiráciu uvádza slávnu skladbu Davida Bowieho Space Oddity. Skupina inak vznikla v roku 1979 pod názvom Force a je stále hudobne aktívna.

 

Ďalšiu časť Chart Show si môžete pozrieť už teraz iba na VOYO.sk.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Hviezdy talentových šou - v stredu, 2. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na