Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Cimbalová verzia známej skladby Havana. Už ste ju počuli?

23. 01 2020 11:00 | lm
Jasmina Alagič Vrbovská
Jasmina Alagič Vrbovská Foto: TV Markíza

Ak nie, nájdete ju v tomto článku.

Téma poslednej epizódy hudobno-zábavnej Chart Show bola najväčšie tanečné hity súčasnosti a my veríme, že ste sa v jej spoločnosti príjemne zabavili. Pripomeňme si spolu štyri vystúpenia, ktoré zazneli priamo v štúdiu obľúbenej šou.

Desiata priečka sa ušla kubánsko-mexickej speváčke Camile Cabello a jej pesničke Havana. V Chart Show ju naspievala Jasmina Alagič a vystúpila v špeciálnej verzii s Cimbal Brothers. Camila skončila so svojou dievčenskou skupinou tretia v americkom X-Factore. Speváčke vyšiel debutový sólový album s názvom Camila v roku 2017. Skladba Havana ju preslávila na celom svete. Na YouTube už dosiahla viac ako 800 miliónov pozretí.

 

Zo siedmeho miesta si zaspievala Dara Rolins svoju pesničku Poď sa rozbiť. Tá pochádza z ostatného albumu Dary, ktorý vyšiel v roku 2017 pod názvom ETC. Videoklip k piesni vznikol až v lete 2019. Dara nakrútila k albumu ETC desať klipov. Poď sa rozbiť je práve tým desiatym a odkazuje na známy americký festival Burning Man.

 

Obľúbený raper Kali, ktorý bol hosťom stredajšej Chart Show, si napokon zo štvrtého miesta zaspieval aj svoju pesničku Dnes už viem, ktorá vznikla v spolupráci s jeho dvorným producentom Petrom Pannom. Práve na jeho albume pod názvom Progress táto skladba vyšla. Producentovo občianske meno je Peter Mako a Kaliho meno je zase Koloman Magyary.

 

Prvé miesto v našom rebríčku získala hudobná kolaborácia Sama Smitha a Calvina Harrisa. Ich pesničku s názvom Promises zaspievali slovenské speváčky Lina Mayer a Barbora Švidraňová. Calvin Harris vyhral v roku 2019 na Brit Awards kategóriu najlepší producent. Sam Smith otvorene hovorí, že bol ako tínedžer šikanovaný pre postavu a podstúpil aj liposukciu. Dnes patrí medzi najúspešnejších britských spevákov súčasnosti.

 

Ďalšiu časť Chart Show si môžete pozrieť už teraz iba na VOYO.sk.

Upútavka

 
Chart Show: Toto bol rok 2004 - v piatok, 27. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na