MARKÍZA • STREDA • 20:30

Budete mať zimomriavky. Pozrite si dojemné vystúpenie Majka Spirita

30. 01 2020 15:00 | lm
Majk Spirit
Majk Spirit Foto: TV Markíza

Hlasujte za najväčšiu hviezdu súčasnosti.

Tvorcovia Chart Show pripravili rebríček najväčších slovenských hviezd súčasnosti. Ak ste niektoré vystúpenie zmeškali, môžete si ho pozrieť u nás.

Skupinu Peter Bič Project založil Peter Bič po svojom odchode z IMT Smile v roku 2010. Dnes je však jediným členom z pôvodnej zostavy. Skladbu Nedívaj sa tak z desiateho miesta zaspievali už so speváčkou Viktóriou Vargovou. Kapela vydala štyri albumy, ten najnovší s názvom Labyrint z roku 2019 je už naspievaný v slovenčine.

 

Sima sa v skutočnosti volá Simona Hégerová a pochádza z Trnavy. V roku 2012 bola finalistkou talentovej súťaže Hlas Československa v tíme Dary Rolins. V začiatkoch kariéry jej pomohol Ego. Svoju pesničku Spolu zaspievala zo siedmeho.

 

Majk Spirit sa narodil v roku 1987 v Bratislave ako Michal Dušička. Do svojich osemnástich rokov bol aktívnym futbalistom v mládežníckych tímoch Slovana Bratislava. Štvrté miesto patrí jeho skladbe Navždy mladý, ktorú venoval Karlovi Gottovi.

 

Sima Martausová so svojou pesničkou Za život v hore získala prvé miesto v našom rebríčku tých najväčších slovenských hviezd súčasnosti. V rokoch 2012 až 2018 vydala päť albumov. Za rok 2018 získala cenu OTO v kategórii speváčka.

 

Chart Show sledujte každú stredu o 20.30 h na Markíze.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Chart Show: Hviezdy talentových šou - v stredu, 2. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na