MARKÍZA • SILVESTER 2020 • 21:40

Uletený večer v Chart Show. Takýto hurikán ste dávno nezažili!

06. 02 2020 13:00 | lm
King Ivan
King Ivan Foto: TV Markíza

Hlasujte v ankete za najuletenejší slovenský hit.

Najuletenejším slovenským hitom sme v Chart Show venovali celý rebríček. Ak ste nestihli epzódu v televízii, vystúpenia si môžete pozrieť u nás.

Na desiatom mieste rebríčka je Martin Kittner so skladbou Spievajúci kaderník. Práve tak si ho pamätáme ešte z deväťdesiatych rokov, kedy jeho kariéra zaznamenala najväčší úspech. V časoch najväčšej slávy získal cenu hudobnej televízie Music Box ako objav roka.

 

Martin Madej s pesničkou Bobi sa umiestnil na siedmom mieste. Pieseň pôvodne vyšla na albume Peter Nagy a deti 2. Martin začal spievať už ako päťročný. V roku 1998 ukončil detskú kariéru albumom, na ktorom boli aj hity Ferrari, Indián a Kanibali.

 
 

Štvrté miesto patrí King Ivanovi a jeho skladbe Fönky nálada. Skladba pôvodne vyšla ako bonus na treťom albume skupiny Made II Mate - Carousel Life. Ivan Vereš bol v 80. rokoch členom prvej slovenskej funky skupiny Tamis. Po rozpade Made II Mate odišiel Ivan na 15 rokov do Ameriky.

 

Prvé miesto patrí kapele Horkýže Slíže a pesničke A ja sprostá, ktorá pochádza zo siedmeho albumu Slížov, ktorý vyšiel po názvom Ritero Xaperle Bax. V klipe si postavu Emy, ktorá svojho opitého frajera vyháňa slovami "vypadni, chrapúň", zahral spevák Kuko. Spevák si v klipe k piesni okrem iného aj holí nohy.

 

Novú epizódu Chart Show sledujte v stredu o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.sk.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SILVESTROVSKÁ Chart Show 2020 - vo štvrtok, 31. decembra, o 21.40!
Sledujte celé epizody na