MARKÍZA • SILVESTER 2020 • 21:40

Lenka Vavrinčíková v nádhernom duete. Spieva naozaj fantasticky!

13. 02 2020 14:00 | lm
Lenka Vavrinčíková
Lenka Vavrinčíková Foto: TV Markíza

Moderátorka prekvapila nádherným spevom.

Blížiaci sa sviatok všetkých zamilovaných sme oslávili v Chart Show špeciálnym rebríčkom tých najkrajších romantických balád z osemdesiatych rokov. Hlasujte v ankete na konci článku za tú, ktorá je vašou absolútnou favoritkou a ktorá nesmie na dobrom rande chýbať.

Desiate miesto patrí skupine Olympic a ich pesničke Okno mé lásky. Pesnička pochádza z najúspešnejšieho albumu s názvom Ulice. Petr Janda pesničku venoval dievčine, do ktorej bol kedysi zaľúbený. 

 

Siedma priečka patrí Eltonovi Johnovi a jeho nádhernej balade Sacrifice. V Chart Show ju zaspieval slovenský herec a spevák Juraj Bača. Skladba hovorí o tom, že je vyčerpávajúce zotrvávať v nefungujúcom manželstve. Elton John sa v osemdesiatych rokoch oženil so ženou, no manželstvo vydržalo iba štyri roky.

 

Na štvrtom mieste rebríčka najkrajších balád sa umiestnil Robo Grigorov so skladbou Dvaja. Skladba pochádza z filmu Fontána pre Zuzanu, v ktorom si spevák zahral chuligána menom Viki, ktorý počas celého filmu nepovedal jediné slovo. Ako mladý Grigorov študoval hru na akordeón.

 

Prvé miesto nášho rebríčka patrí balade Say You Say Me od Lionela Richieho. V Chart Show ju zaspievali Lenka Vavrinčíková a Peter Cmorik. Pesnička vznikla pre film White Nights v hlavnej úlohe s ruským tanečníkom Michailom Baryšnikovom. Lionel Richie získal za túto skladbu Oscara aj Zlatý glóbus.

 

Novú epizódu Chart Show sledujte v stredu o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.sk.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SILVESTROVSKÁ Chart Show 2020 - vo štvrtok, 31. decembra, o 21.40!
Sledujte celé epizody na