MARKÍZA • SILVESTER 2020 • 21:40

Dominika Mirgová prespievala megahit Kylie Minogue. Tlieska jej aj samotná hviezda!

05. 03 2020 11:00 | lm
Dominika Mirgová prespievala megahit Kylie Minogue. Tlieska jej aj samotná hviezda
Dominika Mirgová prespievala megahit Kylie Minogue. Tlieska jej aj samotná hviezda Foto: TV Markíza

Pozrite si tanečné video.

Diskohity spred 89. roku sú zárukou tej najlepšej zábavy. V Chart Show sme im venovali celý rebríček a prišla aj svetová hviezda Sandra. Okrem toho hit austrálskej speváčky Kylie Minogue zaspievala Dominika Mirgová a jej výkon na markizáckom Instagrame ocenila aj samotná austrálska hviezda.

Desiate miesto patrí austrálskej hviezde Kylie Minogue a jej hitu Locomotion, ktorý v Chart Show prespievala Dominika Mirgová. Pieseň sa v Austrálii udržala sedem týždňov na vrchole hitparády predajnosti. Kylie sa v 80. rokoch preslávila najskôr ako herečka v austrálskej telenovele Susedia.

 

Siedme miesto patrí skupine Gravis, ktorá vznikla v roku 1979 na bratislavskom gymnáziu na Dunajskej ulici. Ich megahit Skúšky z lásky zaspieval Kornel Kadlubiak a exGravis. Tradíciu repertoáru Gravis udržiava práve spevák Kornel Kadlubiak. Skupina svojho času nahrala hudobné podklady na album Mariky Gombitovej Voľné miesto v srdci.

 

Skladba Relax anglickej formácie Frankie Goes to Hollywood bola debutom kapely. Ich pesničku Relax zo štvrtého miesta naspievali pre Chart Show Tomáš Bezdeda, Dárius Koči a Robo Papp. Skladba bola obrovským hitom vo Veľkej Británii, napriek tomu, že ju BBC zakázala. Medzi ďalšie hity Frankie Goes To Hollywood partia aj Two Tribes, The Power of Love či Welcome to the Pleasuredome.

 

Prvé miesto patrí nemeckej speváčke Sandre a jej piesni Maria Magdalena, ktorá sa najskôr stala hitom v Grécku a až neskôr v Nemecku. Obrovským hitom sa následne stala až v 29 krajinách sveta. Sandra má so svojím rumunským exmanželom dvojičky. V súčasnosti žije na Ibize.

 

Chart Show sledujte každú stredu o 20.30 h na Markíze.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SILVESTROVSKÁ Chart Show 2020 - vo štvrtok, 31. decembra, o 21.40!
Sledujte celé epizody na