Chart show cover

MARKÍZA • STREDA • 22:20 •

Aj Adela má svojich „démonov“: Toto jej nedá spávať od detstva!

26. 05 2021 10:00 | kf
Adela Vinczeová v najnovšej Chart Show
Adela Vinczeová v najnovšej Chart Show Foto: TV Markíza

Známa moderátorka odhalila svoje obavy z detských čias.

Adela Vinczeová je vždy usmiata a pôsobí na kamerách veľmi prirodzene. Známa moderátorka si nerobí veľkú hlavu z ničoho a berie veci s nadhľadom. V najnovšej časti relácie Chart Show si spolu s hosťami zaspomína na detské časy a na obľúbené a menej obľúbené rozprávky. Hoci ich väčšina ľudí miluje, určite sa nájdu aj také snímky, ktoré deťom naháňajú strach.

TIP na článok: Adela a Viktor nemajú tajnosti: Adoptujú si dieťa rómskeho pôvodu?

Ani Adela nie je výnimkou a aj pre ňu existujú rozprávky, ktoré jej doteraz naháňajú hrôzu. Ako dieťa sa napríklad bála Mrázika, a to pre jednu vec.

„Ja som sa vždy bála Mrázika a Ivana v rozprávke. Aj tá Nastenka mi prišla taká strašidelná a mala istú dávku nesvojprávnosti v prejave. To bolo pre mňa strašidelné a potom sa dievča bojí vyrásť v ženu, lebo sa bojí, že bude takto komunikovať a že si nájde veľmi zle ostrihaného muža s výraznými červenými lícami,“ prezradila známa moderátorka. Samozrejme, boli aj rozprávky, ktoré Adelu veľmi bavili a doteraz si ich rada pozrie. Medzi nich patrí napríklad mnohými obľúbená Muppet show a Osmijanko.

Čo ešte naháňa Adele doteraz strach a pri ktorých postavách jej nabehne mráz po chrbte, sa dozviete v rozhovore.

 

Veľký návrat do detských čias a najlepšie rozprávkové zvučky vás čakajú v premiérovej časti Chart Show v stredu o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Upútavka

 
Chart Show: Najlepšie česko-slovenské komédie - v stredu, 1. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na