Chart show cover

MARKÍZA • STREDA • 22:20 •

Aj Chart Show poznačila pandémia: Relácia je však späť v plnej paráde!

26. 05 2021 18:00 | kf
Chart Show a rozprávkové zvučky
Chart Show a rozprávkové zvučky Foto: TV Markíza

Adela a Juraj Čurný prezradili, prečo je pre nich táto šou taká dôležitá.

Chart Show patrí medzi najobľúbenejšie zábavné relácie. Je plná humoru, zábavných scén a skvelých hudobných vystúpení. Šou by nemohla fungovať bez moderátorky Adely a hudobného experta Juraja Čurného, ktorý prináša nové a nové informácie z hudobného sveta, o ktorých sme ani netušili.

„Vo svete, kde sa na nás valia rôzne negatívne informácie všetkého druhu, je Chart Show relácia, ktorá prináša pozitívnu energiu a pesničky, ktoré prežili svoju skúšku časom,“ hovorí Juraj Čurný.

TIP na článok: Aj Adela má svojich „démonov“: Toto jej nedá spávať od detstva!

Adela privíta v premiérových častiach nových hostí, známe tváre, ktoré ešte v Chart Show neboli. Diváci sa taktiež môžu tešiť na nové témy a nevídané hudobné spojenia.
„Ja sa osobne veľmi teším na rozprávkové zvučky, pretože to je niečo, čo sa nám všetkým spája s detstvom,“ povedala Adela.

V rozhovore pre reláciu Reflex Adela s Jurajom prezradili ich najobľúbenejšie rozprávky z detstva a prečo sú radi, že sú súčasťou Chart Show už dlhé roky.

 

Veľký návrat do detských čias a najlepšie rozprávkové zvučky vás čakajú v premiérovej časti Chart Show v stredu o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Upútavka

 
Chart Show: Najlepšie česko-slovenské komédie - v stredu, 1. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na