Chart show cover

MARKÍZA • STREDA • 22:20 •

Špeciálne číslo víťazov SuperStar: Pozrite sa, ako vyzerajú po rokoch!

10. 06 2021 10:00 | kf
Víťazi SuperStar v Chart Show
Víťazi SuperStar v Chart Show Foto: TV Markíza
Barbora Piešová
Víťazi SuperStar
Emma Drobná

Spoznali by ste ešte Katku Koščovú či Petra Cmorika?

Nečakaná spojenie víťazov SuperStar. Vďaka Chart Show sa opäť objavili na pódiu a zaspomínali si na časy, keď súťažili o priazeň poroty aj divákov. Ak patríte medzi skalných fanúšikov, viete, kto vyhral jednotlivé série. Ak nie, to nič, my vám to pripomenieme.

V roku 2004 sme SuperStar hľadali prvýkrát a len na Slovensku. Tento titul si vtedy vyspievala Prešovčanka Katka Koščová. Druhým víťazom sa stal talentovaný Peter Cmorik a neskôr mladá speváčka Vierka Berkyová. Prvou spoločnou českou aj slovenskou SuperStar sa stal v roku 2009 Martin Chodúr. Titul najlepšieho speváka si získali v neskorších ročníkoch aj Lukáš Adamec, Sabina Křováková, Emma Drobná a Tereza Mašková. Najčerstvejšou víťazkou je Barbora Piešová, ktorá sa prednedávnom objavila aj v súťaži Tvoja Tvár Znie Povedome.

TIP na článok: Uhádli by ste, čo majú spoločné Adela, Nora Mojsejová a manželka Petra Marcina?

Prvýkrát si na pódiu zaspievali niekdajší víťazi SuperStar spolu s aktuálnou víťazkou kultovú titulnú pesničku a fanúšikovia boli šťastím bez seba. Pozrite si špeciálne vystúpenie, z ktorého budete mať zimomriavky.


Upútavka

 
Chart Show: Najlepšie česko-slovenské komédie - v stredu, 1. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na