Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Slová Michala Davida na adresu maestra Gotta: Nikto ho nedokáže nahradiť

11. 01 2022 13:00 | kf, lch
Michal David zaspieva Karlov hit Být stále mlád
Michal David zaspieva Karlov hit Být stále mlád Foto: TV Markíza
Michal David v Chart Show
Michal David v Chart Show
Michal David v Chart Show

Kamarát mu chýba každý deň.

Dnešné kolo hudobnej šou s Adelou Vinczeovou bude venované maestrovi Karlovi Gottovi. Jeho najväčšie hity odznejú z úst jeho kolegov a kamarátov. Duet Zvonky štestí zaspieva Dara spolu s Čekym a hit Být stále mlád príde do štúdia odspievať Michal David. „Na Karla spomínam veľmi rád a často mi chýba. Zostalo tu po ňom také prázdno v našej brandži. Teším sa, že som si mohol zaspievať jeden z jeho hitov, ktorý Karel veľmi rád spieval na svojich vystúpeniach,“ prezradil Michal.

Zostavenie hudobného rebríčka mal ako vždy pod palcom Juraj Čurný. „Najväčšie Gottove hity sa mi vyberali veľmi ťažko, lebo on ich má tisíce, a z nich vybrať dvanásť je naozaj obtiažne. Vyberal som pesničky, ktoré jednoznačne definujú Karla Gotta. Myslím si, že týchto 12 songov vytvára jasný obraz o tomto neuveriteľnom fenoméne. Snažil som sa vybrať aj pesničky, ktoré majú nejaký vzťah k Slovensku, a zistil som, že ich rozhodne nie je málo,‟ priznal.

Pozrite si rozhovor s Michalom Davidom, v ktorom prezradil, ako si na kamaráta spomína.


Nenechajte si ujsť Chart Show: Najväčšie hity Karla Gotta! Už teraz na VOYO a v utorok 11. januára o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Chart Show: Najkrajšie lovesongy desaťročia - v piatok, 20. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na