Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Neuhádli by ste, čo vyštudovali: Stačilo málo a Emmu by ste na pódiách nevideli

29. 04 2022 13:00 | kf
Gáboríkovci, Ján Ďurovčík, Emma Drobná
Gáboríkovci, Ján Ďurovčík, Emma Drobná Foto: Instagram/mgaborik12, emmadrobna, TV Markíza

Ján Ďurovčík sa vôbec nezameriaval v mladosti na umeleckú školu.

V premiérovej Chart Show si predstavíme rebríček hitov zo stužkovej. V úlohe glosátorov sa tentoraz predstavia herečka Jana Kovalčíková, herec a zabávač Juraj „Šoko“ Tabaček a moderátor Andrej Bičan. Okrem toho vás čakajú aj skvelé hudobné vystúpenia Petra Nagya so skupinou Indigo, Pavla Hammela, ale i Vratka Rohoňa z Iné Kafe.

V každom z nás vyvolávajú pesničky rôzne spomienky, či už na životné radosti alebo strasti. Vďaka šarmantnej a vtipnej moderátorke Adele Vinczeovej a známym osobnostiam z rôznych sfér života si v každom vydaní Chart Show tieto spomienky oživujeme.

Rebríčky najúspešnejších hitov vyberá tím producentov na čele s hudobným expertom Jurajom Čurným, ktorý svojimi odbornými vedomosťami aj priamo v štúdiu dopĺňa moderátorku. Obľúbené osobnosti zasa divákom tieto mimoriadne večery spríjemňujú množstvom vtipných historiek zo svojich životov.

Vďaka premiérovej Chart Show sa dozviete aj to, na aké stredné školy chodili a kde maturovali známe tváre slovenského šoubiznisu. Viac vo videu.


Nenechajte si ujsť premiérovú Chart Show v piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO.

 

Upútavka

 
Chart Show: Top slovenské tanečné hity - v piatok, 26. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na