Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Zamilovaný Martin Klinčúch? Nabonzoval ho nechtiac Matúš Kolárovský

13. 05 2022 12:00 | kf
Matúš zaskočil aj Adelu
Matúš zaskočil aj Adelu Foto: TV Markíza
Martin Klinčúch a Matúš Kolárovský
Martin Klinčúch
Martin Klinčúch a Matúš Kolárovský

Martin si to chcel nechať len pre seba.

V premiérovej Chart Show si predstavíme rebríček piesní z TOP romantických filmov. V úlohe glosátorov sa tentoraz predstavia spisovateľka Evita Twardzik, moderátor Marcel Forgáč a herec Juraj Bača. Okrem toho vás čakajú aj skvelé hudobné vystúpenia skupiny Fragile, Matúša Kolárovského s Martinom Klinčúchom, Twiinsiek či Braňa Mosného so Silviou Soldanovou.

V každom z nás vyvolávajú pesničky rôzne spomienky, či už na životné radosti alebo strasti. Vďaka šarmantnej a vtipnej moderátorke Adele Vinczeovej a známym osobnostiam z rôznych sfér života si v každom vydaní Chart Show tieto spomienky oživujeme.

Rebríčky najúspešnejších hitov vyberá tím producentov na čele s hudobným expertom Jurajom Čurným, ktorý svojimi odbornými vedomosťami aj priamo v štúdiu dopĺňa moderátorku. Obľúbené osobnosti zasa divákom tieto mimoriadne večery spríjemňujú množstvom vtipných historiek zo svojich životov.

Po vystúpení Matúša Kolárovského a Martina Klinčúcha prišiel moment, ktorý zaskočil aj Adelu. Matúš nechtiac nabonzoval svojho kamaráta. Podľa jeho slov je Martin zamilovaný!

Viac vo videu.

Nenechajte si ujsť premiérovú Chart Show v piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO.

 

Upútavka

 
Chart Show: Top slovenské tanečné hity - v piatok, 26. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na