Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Barbora Piešová ako svetová hviezda. Na pódiu predviedla sexy tance

27. 05 2022 17:00 | kf
Barbora Piešová v Chart Show
Barbora Piešová v Chart Show Foto: TV Markíza
Tomáš Bezdeda
Kuly
Zdena Studenková, Juraj Kemka, Boris Valábik

Barbora nám prezradila, ako sa cítila v tejto pozícii.

V premiérovej Chart Show si predstavíme rebríček najväčších hitov, ktoré vznikli v roku 2004. V úlohe glosátorov sa tentokrát predstavia herečka Zdena Studenková, herec Juraj Kemka a bývalý hokejista Boris Valábik. Okrem toho vás čakajú aj skvelé hudobné vystúpenia skupiny Desmod, SuperStar Barbory Piešovej, či Tomáša Bezdedu.

V každom z nás vyvolávajú pesničky rôzne spomienky, či už na životné radosti, alebo strasti. Vďaka šarmantnej a vtipnej moderátorke Adele Vinczeovej a známym osobnostiam z rôznych sfér života si v každom vydaní Chart Show tieto spomienky oživujeme. Rebríčky najúspešnejších hitov vyberá tím producentov na čele s hudobným expertom Jurajom Čurným, ktorý svojimi odbornými vedomosťami aj priamo v štúdiu dopĺňa moderátorku. Obľúbené osobnosti zas divákom tieto mimoriadne večery spríjemňujú množstvom vtipných historiek zo svojich životov.

Na pódiu vystúpila aj víťazka SuperStar Barbora Piešová, ktorá zaspievala pesničku SuperStar od Jamelie. Speváčka predviedla aj sexy tance. Ako si vystúpenie užila a ako sa cítila v tejto pozícii, sa dozviete v rozhovore.

Nenechajte si ujsť premiérovú Chart Show v piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO.

 

Upútavka

 
Chart Show: Top slovenské tanečné hity - v piatok, 26. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na