Chart show cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 •

Počas natáčania sa chytali za hlavy: Adam Bardy a Ján Ďurovčík sa skoro dolámali

17. 06 2022 13:00 | kf
Ján Ďurovčík a Adam Bardy sa dostali do úzkych
Ján Ďurovčík a Adam Bardy sa dostali do úzkych Foto: TV Markíza
Dara Rolins, Jorge González, Ján Ďurovčík, Adela Vinczeová
Adela si na začiatku šou aj zatancovala
Jorge González, Dara Rolins, Ján Ďurovčík

Jorge González ich dostal do úzkych.

V premiérovej Chart Show si predstavíme rebríček najväčších hitov, ktoré vznikli v roku 1993. V úlohe glosátorov sa tentoraz predstavia speváčka Dara Rolins, herec Adam Bardy a porotcovia z Let's Dance - tanečník Jorge González a choreograf Ján Ďurovčík. Okrem toho vás čakajú aj skvelé hudobné vystúpenia Beáty Dubasovej, Ivany Regešovej, Mira Šmajdu a exkluzívneho hosťa zo zahraničia - speváka Haddawaya.

V každom z nás vyvolávajú pesničky rôzne spomienky, či už na životné radosti alebo strasti. Vďaka šarmantnej a vtipnej moderátorke Adele Vinczeovej a známym osobnostiam z rôznych sfér života si v každom vydaní Chart Show tieto spomienky oživujeme. Rebríčky najúspešnejších hitov vyberá tím producentov na čele s hudobným expertom Jurajom Čurným, ktorý svojimi odbornými vedomosťami aj priamo v štúdiu dopĺňa moderátorku. Obľúbené osobnosti zasa divákom tieto mimoriadne večery spríjemňujú množstvom vtipných historiek zo svojich životov.

Jorge González dostal Jána Ďurovčíka a Adama Bardyho do úzkych

Počas natáčania nastala situácia, kedy sa mnohí chytali za hlavy. Známy porotca Let's Dance a herec Pána pofesora sa ledva udržali. Skoro si spôsobili zranenia. Vo videu uvidíte, o čo išlo.


Nenechajte si ujsť premiérovú Chart Show s hitmi z roku 1993 v piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO.

 

Upútavka

 
Chart Show: Top slovenské tanečné hity - v piatok, 26. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na